SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
P11
CL98IC
Senior
Dam Div.1
Herr Div.1
Herr Div.3/JAS
CL98IC Tigers
Pojkar
HJ17/P07
P08
P09
P10
P11
P12
P13
P14
P15
P16
P17
Flickor
DJ18 Juniorallsvenskan
DJ17/F08-09
F10-11
F12
F13
F14-15
F16/17
Styrelse
Om klubben
Säker & Trygg Förening
CL98s Summercamp
Föräldrapodden
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
CL98IC
Senior
Dam Div.1
Herr Div.1
Herr Div.3/JAS
CL98IC Tigers
Pojkar
HJ17/P07
P08
P09
P10
P11
P12
P13
P14
P15
P16
P17
Flickor
DJ18 Juniorallsvenskan
DJ17/F08-09
F10-11
F12
F13
F14-15
F16/17
Styrelse
Om klubben
Säker & Trygg Förening
CL98s Summercamp
Föräldrapodden
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2023/24: Pantamera P Ö Röd Gr7 -10
2022/23: Pantamera P Östra Blå Gr 1 (-11)
2019/20: Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 2
2018/19: Poolspel Pojkar Lätt Gr 2
2018/19: Poolspel Pojkar Lätt Gr 2
OKTOBER 2023
07
10:00
lör
10:00
Emmaboda Sporthall
Gantesbo IBK P10-11 -
CL98IC P11
14 - 5
15
12:00
sön
12:00
Lindsdals Sporthall
CL98IC P11
- Nybro IBK P10-11
2 - 8
22
17:30
sön
17:30
Ölands Bank Center A
FBC Kalmarsund Ungdom P11/1 -
CL98IC P11
8 - 5
28
12:00
lör
12:00
SBB Arena
FBC Kalmarsund P11/2 -
CL98IC P11
9 - 5
NOVEMBER 2023
19
14:00
sön
14:00
Jämjö Sporthall
Jämjö IBK P10-11 -
CL98IC P11
19 - 3
26
13:00
sön
13:00
Lindsdals Sporthall
CL98IC P11
- Craftstadens IBK Oskarshamn P11
-
DECEMBER 2023
03
13:00
sön
13:00
Lindsdals Sporthall
CL98IC P11
- IBK Svala P10-11
4 - 12
09
13:00
lör
13:00
Rottne Sporthall 3-manna
Rottne IF P09-11 -
CL98IC P11
8 - 4
17
13:00
sön
13:00
Lindsdals Sporthall
CL98IC P11
- Gantesbo IBK P10-11
3 - 10
JANUARI 2024
13
14:00
lör
14:00
OG-Hallen
Nybro IBK P10-11 -
CL98IC P11
7 - 4
21
13:00
sön
13:00
Lindsdals Sporthall
CL98IC P11
- FBC Kalmarsund Ungdom P11/1
4 - 4
28
13:00
sön
13:00
Lindsdals Sporthall
CL98IC P11
- FBC Kalmarsund P11/2
5 - 12
FEBRUARI 2024
11
13:00
sön
13:00
Lindsdals Sporthall
CL98IC P11
- Jämjö IBK P10-11
2 - 8
MARS 2024
03
10:30
sön
10:30
Oskarshamns Sporthall A-hall
Craftstadens IBK Oskarshamn P11 -
CL98IC P11
-
10
16:00
sön
16:00
Mörlunda Sporthall
IBK Svala P10-11 -
CL98IC P11
5 - 7
16
15:00
lör
15:00
Lindsdals Sporthall
CL98IC P11
- Rottne IF P09-11
3 - 6
Sponsorer