SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
P08
CL98IC
Senior
Dam Div.1
Herr Div.1
Herr Div.3/JAS
CL98IC Tigers
Pojkar
HJ17/P07
P08
P09
P10
P11
P12
P13
P14
P15
P16
P17
Flickor
DJ18 Juniorallsvenskan
DJ17/F08-09
F10-11
F12
F13
F14-15
F16/17
Styrelse
Om klubben
Säker & Trygg Förening
CL98s Summercamp
Föräldrapodden
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
CL98IC
Senior
Dam Div.1
Herr Div.1
Herr Div.3/JAS
CL98IC Tigers
Pojkar
HJ17/P07
P08
P09
P10
P11
P12
P13
P14
P15
P16
P17
Flickor
DJ18 Juniorallsvenskan
DJ17/F08-09
F10-11
F12
F13
F14-15
F16/17
Styrelse
Om klubben
Säker & Trygg Förening
CL98s Summercamp
Föräldrapodden
Hem
Nyheter
Kalender
Truppen
Gästbok
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Hem
Nyheter
Kalender
Truppen
Gästbok
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Matcher
Visa alla matcher
2023/24: Pantamera P MS Röd Gr3 -09
2023/24: Pantamera P MS Röd Gr3 -09
2023/24: Pantamera P MS Röd Gr3 -09
2023/24: Pantamera P Ö Röd Gr1 -07
2022/23: Pantamera P Mellersta/Syd Röd Gr 3 (-08)
2022/23: Pantamera P Västra Röd Gr 2 (-07)
2021/22: Pantamera P Västra Röd Gr6 (-08)
2021/22: Pantamera P Östra Röd Gr6 (-08)
2020/21: Pantamera PVRöd Gr7(-07)
2020/21: Pantamera PÖRöd Gr7(-07)
2019/20: Pantamera P V Blå Gr 3 (-07)
2019/20: Pantamera P Ö Blå Gr 2 (-07)
2018/19: Pantamera P Ö Blå Gr 3 (-07)
2018/19: Pantamera P Ö Blå Gr 3 (-07)
2018/19: Pojkar Östra Blå Gr 3 (-07)
2018/19: Pojkar Östra Blå Gr 3 (-07)
2017/18: Poolspel Pojkar Svår Gr 21
2017/18: Poolspel Pojkar Svår Gr 21
SEPTEMBER 2023
10
12:30
sön
12:30
Oscarsgymnasiet
Craftstaden -
Craftstaden
-
OKTOBER 2023
06
19:30
fre
19:30
Ölands Bank Center A
FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 -
CL98IC P08/2
1 - 9
12
20:00
tor
20:00
Falkenbergshallen
CL98IC P08/1
- CL98IC P07
4 - 7
14
12:00
lör
12:00
Falkenbergshallen
CL98IC P08/2
- FBC Karlskrona P08
5 - 6
14
12:00
lör
12:00
Skogshaga Sporthall
Westerviks IBK P07-08 -
CL98IC P08/1
4 - 4
21
14:00
lör
14:00
ATA-hallen - Moheda
Moheda IBK P07-08 -
CL98IC P08/2
2 - 9
22
14:30
sön
14:30
Falkenbergshallen
CL98IC P08/1
- FBC Karlskrona P07-08
-
29
14:00
sön
14:00
Oskarshamns Sporthall B-hall
Craftstadens IBK Oskarshamn P09 -
CL98IC P08/2
2 - 13
NOVEMBER 2023
05
16:00
sön
16:00
Falkenbergshallen
CL98IC P08/1
- Växjö IBK Utveckling P08/1
5 - 3
11
11:30
lör
11:30
Falkenbergshallen
CL98IC P08/2
- Växjö IBK Utveckling P09/1
6 - 2
18
16:00
lör
16:00
Falkenbergshallen
CL98IC P08/1
- Vimmerby IBK P 07-08
5 - 8
25
14:00
lör
14:00
Falkenbergshallen
CL98IC P08/2
- Hovshaga AIF P08-09/2
12 - 2
26
14:00
sön
14:00
Oskarshamns Sporthall A-hall
Craftstadens IBK Oskarshamn P08 -
CL98IC P08/1
4 - 9
DECEMBER 2023
02
11:30
lör
11:30
Falkenbergshallen
CL98IC P08/2
- Öjaby Sport IBK P09-10/1
7 - 2
10
15:00
sön
15:00
Allhallen, Hovmantorp
Hovmantorps GOIF P07-08 -
CL98IC P08/1
3 - 3
13
20:00
ons
20:00
Falkenbergshallen
CL98IC P07 -
CL98IC P08/1
5 - 0
17
14:30
sön
14:30
Falkenbergshallen
CL98IC P08/2
- FBC Kalmarsund Ungdom P09/2
7 - 3
JANUARI 2024
13
11:30
lör
11:30
Vedeby Sporthall A
FBC Karlskrona P08 -
CL98IC P08/2
1 - 8
14
10:00
sön
10:00
Falkenbergshallen
CL98IC P08/1
- Westerviks IBK P07-08
5 - 4
20
12:00
lör
12:00
Falkenbergshallen
CL98IC P08/2
- Moheda IBK P07-08
9 - 1
27
13:30
lör
13:30
Fortnox Arena A-hall
Växjö IBK Utveckling P08/1 -
CL98IC P08/1
3 - 2
28
16:30
sön
16:30
Falkenbergshallen
CL98IC P08/2
- Craftstadens IBK Oskarshamn P09
4 - 3
FEBRUARI 2024
03
13:30
lör
13:30
Fortnox Arena A-hall
Växjö IBK Utveckling P09/1 -
CL98IC P08/2
4 - 5
10
12:00
lör
12:00
Vimmerby Idrottshall
Vimmerby IBK P 07-08 -
CL98IC P08/1
2 - 6
24
14:00
lör
14:00
Falkenbergshallen
CL98IC P08/1
- Craftstadens IBK Oskarshamn P08
4 - 6
MARS 2024
03
14:00
sön
14:00
Hovshaga Sporthall
Hovshaga AIF P08-09/2 -
CL98IC P08/2
5 - 8
10
11:00
sön
11:00
Pär Lagerkvistskolan
Öjaby Sport IBK P09-10/1 -
CL98IC P08/2
3 - 4
16
14:00
lör
14:00
Falkenbergshallen
CL98IC P08/1
- Hovmantorps GOIF P07-08
2 - 4
Sponsorer