SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Styrelsen CL98IC 2020/2021
Ordförande
Magnus Axelsson              magnus.axelsson@lackeby.se

Vice Ordförande
Fredrik Lindblom              fredrik.limpan.lindblom@outlook.com

Kassör
Curt Nilsson                    curt.i.nilsson@telia.com

Marknad
Anna Larsson                 anahag@hotmail.com
Fredrik Gyllensten          fredrik.gyllensten@gmail.com

Sportansvariga senior:
Mattias Borén                mattias.boren@yahoo.com
Bebben Stenholm           bebben@shuntab.se

Ungdomsansvariga:
Stefan Lindberg              lindberg795@gmail.com
Jonas Petersson              petsson82@gmail.com

Kioskansvarig:
Hans Andersson             mjhau@telia.com     

Materialansvarig:
Mikael Sandebäck           mikael.sandeback@skanska.se
Kommande aktiviteter
Inga aktiviteter inbokade
Nyheter från föreningen
CL98IC, 07/05 10:11 
CL98IC, 01/04 17:08 
CL98IC, 25/03 12:46 
CL98IC, 24/02 16:35 
 
Sponsorer