SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Kommande matcher
OKTOBER 2021
 
16
09:00
lör
09:00    
P13, Rockneby Allaktivitetshuset
 
P13 » 
CL98IC (Calmare Lindsdals IBC) - Poolspel
  -      
16
10:00
lör
10:00    
P10, Emmaboda Sporthall
P10 » 
Gantesbo IBK P10-11 - CL98IC P10/2
  -      
16
10:00
lör
10:00    
P13, Allaktivitetshuset, Rockneby 3-manna
P13 » 
CL98IC P13/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P13/2
  -      
16
10:30
lör
10:30    
P08, Falkenbergshallen
P08 » 
CL98IC P08 - Fliseryds IF P08
  -      
16
11:00
lör
11:00    
P13, Allaktivitetshuset, Rockneby 3-manna
P13 » 
CL98IC P13/2 - FBC Karlskrona P12/2
  -      
16
12:00
lör
12:00    
P06, Kallinge Sporthall
P06 » 
KaRo IBF P05-06 - CL98IC P06/1
  -      
16
12:00
lör
12:00    
P13, Allaktivitetshuset, Rockneby 3-manna
P13 » 
FBC Drag P11-12 - CL98IC P13/2
  -      
16
12:30
lör
12:30    
F06-07, Falkenbergshallen
F06-07 » 
CL98IC F05-07 - Nybro IBK F05-06
  -      
16
13:00
lör
13:00    
P12, Krungårdshallen
P12 » 
Sandbäckshults IBK P11-12 - CL98IC P12/1
  -      
16
14:00
lör
14:00    
P10, Jämjö Sporthall
P10 » 
Jämjö IBK P10 - CL98IC P10/1
  -      
16
14:00
lör
14:00    
P12, Krungårdshallen
P12 » 
CL98IC P12/1 - Hovshaga AIF P12/1
  -      
16
14:30
lör
14:30    
P09, Falkenbergshallen
P09 » 
CL98IC P09/1 - Vislanda IF P08-09
  -      
17
09:00
sön
09:00    
F08-09 , Kristadala Sporthall
CL98IC (Calmare Lindsdals IBC) - Ariel / Craftstaden  -      
17
10:00
sön
10:00    
F08-09 , Kalmar Falkenbergshallen
CL98IC (Calmare Lindsdals IBC) - Ingelstad  -      
17
10:30
sön
10:30    
F10-11, Allaktivitetshuset, Rockneby
F10-11 » 
CL98IC F10-11/1 - Växjö IBK Utveckling F10
  -      
17
10:45
sön
10:45    
F10-11, Färjehallen
F10-11 » 
FBC Kalmarsund Ungdom F09-10/2 - CL98IC F10-11/2
  -      
17
11:30
sön
11:30    
P07, Fortnox Arena A-hall
P07 » 
Växjö Vipers - CL98IC (Calmare Lindsdals IBC)
  -      
17
12:00
sön
12:00    
P07, Kallinge Sporthall
P07 » 
Karo IBF - CL98IC (Calmare Lindsdals IBC)
  -      
17
13:00
sön
13:00    
Herr Div.4/JAS/HJ18, Falkenbergshallen
CL98IC HJ - Hovshaga AIF HJ  -      
17
13:00
sön
13:00    
P05, Pär Lagerkvistskolan
P05 » 
Öjaby Sport IBK P06-07 - CL98IC P05
  -      
17
15:00
sön
15:00    
P09, Falkenbergshallen
P09 » 
CL98IC P09/2 - Nybro IBK P09-10
  -      

  Fler kommande matcher >>

Spelade matcher
OKTOBER 2021
 
15
19:30
fre
19:30    
Div1 Damer, KIFAB Arena
CL98IC - Gransholms IF14  -  3  
13
18:00
ons
18:00    
P06, Rinkabyholms Sporthall
P06 » 
CL98IC (Calmare Lindsdals IBC) - Slätafly
  -      
 
10
16:30
sön
16:30    
DJ18, Lerbäckshallen A
DJ18 » 
IBK Lund/Elit - CL98IC/FBC Kalmarsund
7  -  2  
10
14:00
sön
14:00    
P09, Krungårdshallen
P09 » 
Sandbäckshults IBK P09-10 - CL98IC P09/2
6  -  15
10
13:00
sön
13:00    
P07, Kalmar Falkenbergshallen
P07 » 
CL98IC (Calmare Lindsdals IBC) - Växjö Vipers
  -      
10
13:00
sön
13:00    
P13, Allaktivitetshuset, Rockneby 3-manna
P13 » 
FBC Kalmarsund P13/2 - CL98IC P13/1
  -      
10
12:30
sön
12:30    
P08, Rinkabyholms sporthall
P08 » 
CL98IC P08 - Öjaby Sport IBK P07-08
10  -  2  
10
12:00
sön
12:00    
P13, Allaktivitetshuset, Rockneby 3-manna
P13 » 
CL98IC P13/1 - FBC Karlskrona P12/1
  -      
10
11:30
sön
11:30    
Herr Div.4/JAS/HJ18, Habo Sporthall A-hall
Fagerhult Habo IBK Ungdom - CL98IC6  -  8  
10
11:00
sön
11:00    
P08, Vedeby Sporthall A
P08 » 
FBC Karlskrona P08 - CL98IC P08
4  -  6  

  Fler spelade matcher >>
 
Sponsorer